Müsteri Hizmetleri
+90 216 394 5159
Türkçe English

ŞİRKET PROFİLİ

KURUMSAL

1995 yılında ticari faaliyetine kalıp ve özel el aletleri üretimi ile başlayan firmamız daha sonralarında belirli müşterilerine havalı motor üretimi yapmıştır sektörden gelen talepler üzerine havalı el aletleri, makaralı otomatik sarımlı kendinden toplamalı hortum tamburları hidrolik silindir, hidrolik sistemler , ve ihtiyaç doğrultusunda özel makine imalatları yapmıştır dürüst ticaret anlayışı ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sektöründe söz sahibi olmuştur. Yılların tecrübesiyle hedeflenen nokta sadece satış değil, satış sonrası servis hizmetiyle de siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaya devam etmektedir.

 VİZYON 

rün çeşitliliğinde öncü, ürün ve hizmetleri ile geniş kitlelere erişen, toplumsal sorumluluğunun bilincinde, değerlerine ve ilkelerine sadık, teknolojiyi sürekli takip eden ve uygulayan, çevremizin toplumsal ve sosyal değerlerine katkıda bulunan, müşteri odaklı hizmet anlayışıyla ilk akla gelen ve tercih edilen örnek bir şirket olmaktır.

 MİSYON 

Müşterilerimize bütün ürün ve hizmetleri kalite ve etik değerlerden ödün vermeden her seferinde beklentileri aşarak sunmaktır.

DEĞERLERİMİZ

• Dürüstlük

• Liderlik

• Profesyonellik

• Yenilikçilik

• Şeffaflık  

 

 

Copyright © 2013 Emin Endüstriyel
Tüm Hakları Saklıdır.